‹ Imprezy


KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

w programie „ POD PRĄDEM

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM.

Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. 

Program „ POD PRĄDEM”, to największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Ma być trochę pod prąd, także nie zabraknie odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała.

 

A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku - "Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

 

Mówią o nas:

"Ale faza" - Wiesław Adamczyk

"Ja nie jestem politykiem, ja jestem elektrykiem" - Lech Wałęsa

"Ile to ma mocy !?" - Aleksander Kwaśniewski

"Nie wiem... Nie wiem... Nie pomogę"  - Adam ze skeczu Chrzciny

 

Bilety do nabycia w punktach:
LUBAŃ, Miejski Dom Kultury
LUBIN, Centrum Kultury "MUZA"
JELENIA GÓRA, kasa Filharmonii Dolnośląskiej
 
Sprzedaż internetowa:
www.kabaretowebilety.pl
www.biletyna.pl
ceny biletów od  50,00 zł. do 70,00 zł.
 

[ data dodania : 01. 09. 2017 / wizyt : 761 ]